Kategorie

Żniwo

  • Dostępność: Jest
  • Producent: Wydawnictwo Dawida
  • Cena: 35,00 zł
  • szt.
  • Poleć produkt
Żniwo - Rick Joyner

Ta książka to opis wizji otrzymanej przez jej autora w latach osiemdziesiątych odnoszącej się do czasów, w których żyjemy i tych, które nadchodzą. W prawie trzydzieści lat od jej pierwszego publicznego ujawnienia, jest już dość łatwa do zweryfikowania. W Stanach jest to już klasyka, w Polsce wizja Ricka Joynera znana była do tej pory głównie ze streszczeń i opowieści - teraz po raz pierwszy w pełnej wersji. 

Przebudzenie, niepewność, chwała, prześladowanie - wszystko to w tym samym czasie... wszystko to w jednej książce.

"To, co nadchodzi, nie jest tylko kolejnym przebudzeniem. Zbliża się prawdziwa rewolucja. Otrzymałem wizję w konkretnym celu - by ludzie, których przeznaczeniem jest zmiana biegu, a nawet definicji chrześcijaństwa, zaczęli budzić się ze snu".
Rick Joyner

O autorze:
Rick Joyner jest założycielem i dyrektorem "Morning Star Publications and Ministries" w Charlotte w Północnej Karolinie. Napisał ponad tuzin książek, wśród nich: "There Were Two Trees in the Garden" (Były dwa drzewa w ogrodzie), "The Harvest", "The Final Quest" (Ostatnia bitwa) i "The Call" (Powołanie). Rick jest także wydawcą "The Morning Star Journal" i "The Morning Star Prophetic Bulletin" oraz mówcą na licznych konferencjach i uznanym międzynarodowo proroczym głosem.
 

Format: 13,5x21 cm
Stron: 213
ISBN:9788377520086
Okładka: miękka
Wydawnictwo: Dawida