Kategorie

Wstawiennictwo w praktyce

  • Dostępność: Jest
  • Producent: Wydawnictwo Dawida
  • Cena: 38,00 zł
  • szt.
  • Poleć produkt

Wstawiennictwo w praktyce - Rachel Hickson


Ta książka w bardzo praktyczny sposób wprowadza nas w podstawę życia chrześcijańskiego – w głęboką i najważniejszą rozmowę, w jaka może być zaangażowany człowiek. Czym jest właściwy sposób modlitwy? Ile czasu powinno się poświęcać modlitwie? Jak się modlić w grupie? Czym jest spacer modlitewny i strategiczna modlitwa za miasta? Jak wygląda wojna duchowa zwykłego człowieka? Na te i inne ważne pytania odpowiada autorka.
Wstawiennictwo w praktyce to ogromna zachęta do twórczego podejścia do modlitwy. Warto zainspirować się wskazówkami i doświadczeniem Rachel Hickson. 

"Najprawdopodobniej twoje modlitwy są bardziej skuteczne, niż myślisz. Więc nie ustawaj w czynieniu dobra! Wróg będzie chcial ci wmówić, że opóźnienie w uzyskaniu na nie odpowiedzi wynika z faktu, że jesteś złym człowiekiem albo nie potrafisz właściwie się modlić. W rzeczywistości twoje modlitwy przynoszą efekt zarówno w niebie, jak i na ziemi. Bez wątpienia wypowiadasz właściwe modlitwy, ale musisz modlić się konsekwentnie, aż otrzymasz odpowiedź."
Rachel Hickson

 

Autor: Rachel Hickson 
Oprawa: miękka
Format: 135x205 mm 
Liczba stron: 273 
ISBN: 978-83-77520-14-7