Kategorie

Pocałunki od DOBREGO BOGA

  • Dostępność: Jest
  • Producent: Wydawnictwo Dawida
  • Cena: 20,00 zł
  • szt.
  • Poleć produkt
Pocałunki od DOBREGO BOGAPaul Manwaring

Przeczytaj fragment książki


Książka pełna zachęty i nadziei dla tych, którzy przechodzą przez ciężkie próby dotykające ich sfery fizycznej. Przesłanie Paula jest przejrzyste, a wspaniałe, pochodzące od Boga poznanie zawarte w książce pozwoli każdemu przejść przez choroby takie jak nowotwór i żyć w pełnym zwycięstwie każdego dnia. Książka o tym jak odnaleźć Bożą bliskość w trudnym czasie. Jak choroba nowotworowa zmieniła mój obraz Boga i przyniosła mi uzdrowienie.
Niniejsza książka jest tak naprawdę jednym wielkim podziękowaniem dla mojej rodziny, przyjaciół, współpracowników, chirurga i, oczywiście, nieprawdopodobnie dobrego Boga, dzięki któremu ta podróż i opowieść stały się możliwe. Nigdy nie zapomnę słów Billa Johnsona, które usłyszałem po wygłoszeniu opowieści o tym, co przeżyłem, sześć tygodni po operacji: „Dziś spojrzeliśmy na nasz świat przez pryzmat cierpienia”. Kiedy to mówił, stałem koło jego żony Beni, która nadała tytuł mojemu przesłaniu i, jak się potem okazało, mojej książce. Zaproponowała, abym nazwał je „pocałunkami od dobrego Boga”. Dziękuję, Beni! Od tego dnia wielu ludzi zachęcało mnie do napisania tej książki. Jestem wdzięczny każdemu z Was. Dziękuję za świadectwa tych, którzy w swej osobistej podróży zostali zainspirowani moim przesłaniem.

Recenzja:
Świat pełen jest ludzi, którzy wygrywają najtrudniejsze walki swego życia, pokonując ciężkie i niejednokrotnie nieuleczalne choroby, które z punktu widzenia medycyny powinny zakończyć ich życie na ziemi. Wielu z nich walczy bez Boga. Pragnienie życia jest w nich jednak tak silne, że robią wszystko, co tylko mogą, by wygrać te walki. Niektórzy rezygnują i poddają się, nie mając już sił na dalsze zmagania. Nie tylko w chorobie, ale też w innych dziedzinach życia. Tragiczne zdarzenia, nieszczęścia, choroby tak mocno zaciskają na nich swe szpony, że nie mają już wiary ani nawet nadziei, że cokolwiek może się zmienić. Jak pisze autor tej książki, duch rezygnacji jest bardzo złośliwy. Atakuje wiele obszarów naszego życia powodując, że akceptujemy to, czemu powinniśmy się sprzeciwić, i redukuje nas do ofiar zapominających o swoim powołaniu do zwycięstwa. O ileż łatwiej jest walczyć, gdy mamy świadomość, że jest Bóg, który czyni cuda i uzdrawia, że wokół są przyjaźni nam ludzie, którzy walczą o nas i razem z nami, którzy w najcięższych chwilach są przy nas i nie pozwalają nam rezygnować. Oni mogą stać się dla nas kanałem nadziei, ufności, zachęty, niezwykłych zdarzeń i cudów, przez nich możemy być obsypani, jak autor książki, właśnie takimi pocałunkami - pocałunkami od dobrego Boga!
Kasia Milczanowska
 
 
Liczba stron: 148
Okładka: miękka
Format: 135x205
ISBN: 978-837-752-017