Kategorie

Niegrzeczne dziewczynki w Biblii

  • Dostępność: Jest
  • Producent: Aetos
  • Cena: 30,00 zł
  • szt.
  • Poleć produkt
Popularna powieściopisarka Liz Cutris Higgs skierowała spojrzenie na wampy i ulicznice w Biblii. Szukając nauk, jakie można wyciągnąć z ich historii, opowiada je na nowo z ogromnym humorem i głębokim wejrzeniem w ich znaczenie.
 


Publishers Weekly

Dziesięć z najsłynniejszych femme fatal w Biblii paraduje na stronach Niegrzecznych Dziewczynek w Biblii w sytuacjach, które dobrze znamy. Ewa miała problem z apetytem, żona Potifara i Dalila z mężczyznami. Żona Lota i Mikal nie potrafiły oderwać się od przeszłości. Safira była chciwa pieniędzy, a Jezebel wszystkiego. Kobieta przy studni zaspokoiła swe pragnienie prawdy, a Rachab i Jawnogrzesznica zostawiły za sobą złą przeszłość, udowadniając, że Niegrzeczne Dziewczynki mogą mieć dobrą przyszłość.

Świetne! Traktuje o poważnych sprawach… Jednocześnie naznaczone charakterystycznym dla Liz humorem. Wiele kobiet zmaga się z takimi samymi problemami – Niegrzeczne Dziewczynki w Biblii wzbudzą w nich nadzieję.

Francine Rivers, autorka bestsellerów Dziecko pokuty, Potęga Miłości

Liz Curtis Higgs cudownie splata fikcyjne opowieści z prawdziwymi, a my dziwimy się, jak bardzo jesteśmy podobne do Niegrzecznych, jednocześnie przypominamy sobie, jak wielkie są Boża miłość i miłosierdzie.

Julie Baker, Time Out… For Women Only!

Świeży pomysł – spojrzenie na kobiety, które zbłądziły, w celu odkrycia, jak mamy żyć. Konwersacyjny styl i bezpośredni, przyjacielski ton (jak zawsze w przypadku Liz) są wspaniałe – zabawne i inspirujące. A pytania są w dziesiątkę!

Ramona Cramer Tucker, Today’s Christian Woman

Niegrzeczne Dziewczynki w Biblii nie tylko stanowią zabawną lekturę, ale dostarczają poważnych ostrzeżeń przez niewłaściwymi wyborami, jak i zachęty do pójścia Bożą droga dla naszego własnego dobra.

Gloria Gaither, pisarka

Liz Curtis Higgs jest wyróżnioną nagrodami mówczynią, która przemawiała ponad 1500 razy we wszystkich stanach Ameryki i w ośmiu miejscach poza nią. Ma w dorobku 26 książek wydanych w ponad 3 milionach egzemplarzy, włącznie z bestsellerami Niegrzeczne Dziewczynki w Biblii i Naprawdę Niegrzeczne Dziewczynki w Biblii. Jej historyczne powieści zdobywają nagrody i zajmują najwyższe miejsca w rankingach.


Format 140/210
240 stron,

Okładka: miękka
ISBN 978-83-61097-07-5