Kategorie

Koniec wędrówki życia. O zwycięstwie Chrystusa nad śmiercią

  • Dostępność: Jest
  • Producent: Fundacja Dereka Prince'a
  • Cena: 26,00 zł
  • szt.
  • Poleć produkt
Nie bój się śmierci

Od skoncentrowanego na życiu pozagrobowym starożytnego Egiptu, aż po niestrudzone poszukiwania form przedłużających życie we współczesności, wydaje się, że człowiek zawsze miał trudności ze stanięciem w obliczu śmierci. W książce, Derek Prince przypomina, że nasze spotkanie ze śmiercią jest nieuniknione. Nie da się go odwołać i nie powinniśmy się go bać.

Każdy z nas powinien zmierzyć się z tym problemem. „Koniec wędrówki życia” to książka zawierająca zarówno mądrość, jak i zachętę, by nie bać się konfrontacji ze śmiercią. Dzięki niej twoje serce wypełnione będzie poczuciem bezpieczeństwa i pewności. Przeczytasz w niej o naturze życia i śmierci, o tym, jak się na nią przygotować oraz o naszych losach po śmierci.

Dzięki temu, że Derek dzieli się z nami osobistym doświadczeniem, jego historia posiada moc pocieszającego balsamu. Dwukrotne wdowieństwo sprawia, że jego słowa niosą pociechę i pomoc tym, którzy stają dziś w obliczu śmierci bliskiej osoby. Kiedy będziesz rozmyślał o końcu swojej wędrówki życia, możesz się cieszyć z powodu chwały życia przyszłego. Książka ta pomoże ci pojąć, czym jest zwycięstwo Chrystusa nad śmiercią oraz jak dzielić się prawdą o nim z innymi!

 

O autorze:

Derek Prince (1915–2003) urodził się w brytyjskiej rodzinie w Indiach. Odebrał wykształcenie w dziedzinie języków klasycznych w Eton College oraz na Uniwersytecie Cambridge w Anglii, a następnie zajmował się pracą naukową w zakładzie Filozofii Starożytnej i Nowożytnej w King’s College. Studiował także języki współczesne, w tym hebrajski i aramejski, na Uniwersytecie Cambridge oraz na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie.

Podczas drugiej wojny światowej zaczął studiować Biblię i doświadczył spotkania z Jezusem Chrystusem. Na podstawie tego spotkania doszedł do dwóch wniosków: po pierwsze, że Jezus Chrystus żyje; po drugie, że Biblia jest prawdziwą, aktualną książką, która stosuje się do egzystencji współczesnego człowieka. Wnioski te odmieniły cały bieg jego życia. Od tamtej pory poświęcił się studiowaniu i nauczaniu Biblii.

Derek Prince jest autorem ponad wielu znanych na całym świecie książek i wykładów. Służba „Derek Prince Ministries” nadal wychodzi naprzeciw potrzebom wierzących, dzięki nauczaniom Dereka, zgodnie z wezwaniem, aby nie ustawać, aż „powróci Pan”. Aby dowiedzieć się więcej na temat tej służby zapraszamy do odwiedzenia strony www.derekprince.com.

Ilość stron: 184
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-89634-57-3
Format: 140 x 205
Wydanie: 2011