Kategorie

Ewangelizacja, której nie można się oprzeć - Steve Sjogren

  • Dostępność: Jest
  • Producent: W Wyłomie
  • Cena: 20,00 zł10,00 zł
  • szt.
  • Poleć produkt

Prawdziwa ewangelizacja, która działa!

 

Przeczytaj sam o formie ewangelizacji, która naprawdę działa. Książka opisuje naturalne sposoby, dzięki którym serca ludzi zostają otwarte na miłość Jezusa. Z tego bardzo praktycznego poradnika dowiesz się co działa, a co nie działa i jaka jest tego przyczyna.
Jesteś najbardziej skutecznym ewangelistą wtedy, gdy jesteś sobą. Nikogo nie zastraszasz. Dlatego odrzuć obawy i wypróbuj proste pomysły proponowane przez trzech autorów, którzy wiedzą, co działa. Każdy z nich ma nieco inny pogląd na skuteczną ewangelizację, dlatego efektem ich współpracy jest synteza, która zdobywa serca!

 
  • Naucz się kroków wykorzystujących “naturalną siłę grawitacji” miłości, by przyciągnąc ludzi bliżej ich Stwórcy.
  • Pokochaj szczerze ludzi i pomóż im nawiązać bliską, zmieniającą życie relację z Jezusem Chrystusem – bez nachalności i narzucania się.
  • Poznaj praktyczne zasady, które pomagają przynosić więcej ewangelizacyjnego owocu i dobrze się przy tym bawić.
 

“Ewangelizacja, której nie można się oprzeć wypływa z serca prawdziwych praktyków, którzy widzą, że autentyczność w reprezentowaniu Jezusa pomoże nam wywrzeć prawdziwy wpływ na naszych przyjaciół, sąsiadów i kolegów z pracy. Ta książka wskaże ci właściwy kierunek”.
 Dr Henry Cloud, współautor Boundries, How People Grow oraz God Will Make a Way

 

“Uważam, że może to być jedna z najbardziej pożytecznych książek na temat ewangelizacji opublikowanych w naszych czasach. Chociaż niektórym teologom może nie podobać się tytuł, wiele tysięcy chrześcijan uzyska dzięki niej pomoc i stanie się lepszymi szafarzami ewangelii”.
George G. Hunter, Prof. Rozwoju Kościoła i Ewangelizacji w School of World Mission and Evangelism, Asbury Theological Seminary

 

Steve Sjogren – pastor założyciel Vineyard Community Church w Cincinnati. Założył kilka kościołów, napisał wiele książek, w tym Perfectly Imperfect Church oraz best-seller Zmowa dobroci.

 

Dave Ping – dyrektor Equipping Ministries International. Ponad sto tysięcy chrześcijańskich liderów, misjonarzy i członków kościoła z 45. krajów skorzystało z jego praktycznych kursów pomagających społecznościom w rozwoju duchowym i skutecznej ewnagelizacji. Dave jest współautorem Listening for Heaven’s Sake. Opracował ponad dziesięć praktycznych kursów służących budowaniu ciała Chrystusa.

 

Doug Pollock – jest międzynarodowym dyrektorem Cutting Edge Evangelism for Athletes in Action, służby sportowej Ruchu Nowego Życia. Jest popularnym mówcą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Przygotowywał ludzi w 35 krajach na sześciu kontynentach do dzielenia się wiarą chrześcijańską w twórczy sposób.

 

 

stron: 165
oprawa miękka