Kategorie

Brama do świata wizji

  • Dostępność: Jest
  • Producent: Wydawnictwo Dawida
  • Cena: 36,00 zł
  • szt.
  • Poleć produkt
Brama do świata wizji - Barbie Breathitt


Barbie Breathitt to autorka, która jeszcze w Polsce nie była wydawana, ale poznali ją ci z nas, którzy uczyli się od Johna Paula Jacksona. "Brama do świata wizji" to książka, która rozwinie Twoją wiedzę na temat widzenia duchowego, wizji oraz snów. Poprzedzona wstępem Jamesa Golla może być traktowana jako rozwinięcie jego pozycji "Język snów". Sny, wizje, barwy, dźwięki i inne niezwykłe doświadczenia są jej tematem. W książce tej autorka poprowadzi Was dalej i głębiej w stronę przeżywania spotkań z Bogiem poza tym, co codzienne. Jeśli przeczytaliście już książki Jamesa Golla o snach i prorokowaniu, "Brama do świata wizji" jest kolejnym krokiem w tej podróży.

Recenzje:

Większość autorów podręczników na temat służby proroczej skupia się na słuchaniu Bożego głosu i przekazywaniu tego, co słyszymy. Książka Barbie należy do tych nielicznych, które dotyczą umiejętności widzenia w duchu. Znajdziemy w niej podstawowe nauki i praktyczne przykłady rozwijania daru widzenia w naszym życiu.
Dough Addison, autor książki Personal Development God’s Way www.dougaddison.com


Barbie Breathitt to osoba godna zaufania. Jej wierność Bożemu Słowu i Duchowi Świętemu uczyniła z niej zaufanego widzącego przed Bogiem i w Kościele, którego budowniczym jest Jezus. Prowadząca ją Boża ręka to jedyna rekomendacja, jakiej Barbie potrzebuje. Nie tylko przeczytaj to, co napisała, ale również weź to sobie do serca!
Pastor Don Nori Sr.

Przygotowania do wspaniałego wesela w niebie dobiegają końca. Teraz możemy już tylko przyjąć nadprzyrodzony posag, aby robić to, co widzimy, że robi Ojciec! Nowa książka Barbie Breathitt przygotuje cię do życia w namaszczeniu czasów ostatecznych.
Sid Roth, gospodarz programu telewizyjnego It’s Supernatural! www.sidroth.org

Książka Barbie Breathitt zatytułowana Brama do świata wizji naprawdę rozbudzi twoją wiarę i zmotywuje do działania. Oczy każdego wiernego mogą się otworzyć i widzieć tak, jak widzi Bóg. Docenisz praktyczne i budujące wiarę nauczanie oraz płynącą z tej książki otuchę.
Patricia King, autorka książki Duchowa Rewolucja www.xpmedia.com


Liczba stron: 336
Okładka: miękka
Format: 135x205
ISBN: 978-83-7752-036-9