Kategorie

Błogosławieństwo czy przekleństwo - nowe wydanie

  • Dostępność: Jest
  • Producent: Fundacja Dereka Prince'a
  • Cena: 32,00 zł
  • szt.
  • Poleć produkt
Czy należysz do ludzi, którzy ciągle przegrywają i są sfrustrowani z powodu chorób, presji finansowych lub trudnych relacji? Albo może w twojej rodzinie zadziwiająco często zdarzają się wypadki? Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego inni zawsze odnoszą sukcesy i cieszą się powodzeniem?

Derek Prince omawia niewidzialne siły działające w życiu ludzi - w Biblii nazwane błogosławieństwami i przekleństwami. Pierwsza z nich przynosi nam same korzyści, druga - same straty. Aby cieszyć się Bożymi błogosławieństwami i unikać przekleństwa, musimy zrozumieć, w jaki sposób te dwie siły działają. Autor pokazuje nam, że przekleństwa nie są mitami pochodzącymi z minionej epoki. Dzieli się świadectwami ludzi, którzy byli zaskoczeni, gdy odkryli, że nie są ofiarami ślepego przypadku. Ich problemem okazało się przekleństwo przekazane im przez poprzednie pokolenia. Co więcej, autor opisuje, w jaki sposób sami możemy rozpoznać, czy działa w naszym życiu przekleństwo. Pokazuje, jak możemy zdjąć przekleństwo ciążące nad naszym życiem oraz jak możemy dostąpić Bożego błogosławieństwa.

O autorze:
Derek Prince (1915-2003) urodził się w Indiach. Jego rodzice pochodzili z Wielkiej Brytanii. Studiował grekę i łacinę w Eton College oraz na Cambridge University. Był członkiem Kolegium Filozofii Starożytnej i Współczesnej King's College. Studiował również wiele współczesnych języków, a także hebrajski i aramejski, na Cambridge University oraz Hebrew University w Jerozolimie. W trakcie służby w armii brytyjskiej podczas drugiej wojny światowej zaczął studiować Biblię i doświadczać zmieniającej życie obecności Jezusa. W czasie tych spotkań zyskał dwa przekonania: po pierwsze, że Jezus żyje; po drugie, że Biblia jest księgą prawdziwą i mającą praktyczne zastosowanie również we współczesnych czasach. Te przekonania zmieniły kierunek całego jego życia, które zostało poświęcone studiowaniu i nauczaniu Biblii. Derek jest autorem ponad 50 książek, 500 wykładów w formie nagrań audio i 150 w formie wideo. Wiele z nich zostało przetłumaczonych na ponad 60 języków.

 

Ilość stron: 304

Format: A5

Okładka: miękka